DBCG's sekretariat

 

Funktion Navn Email* Telefon nr.
  Lægelig leder   Bent Ejlertsen bent.ejlertsen 3866 0661
  Chefstatistiker/Daglig leder   Maj-Britt Jensen maj-britt.raaby.jensen 3866 0662

 

 
  Statistiker   Lise Birk Nielsen lise.birk.nielsen 3866 0671
 
  Datamanager   Rasoul Toback rasoul.toback 3866 0673
  Brian Schmidt Hermansen brian.schmidt.hermansen 3866 0672
  Michael Jespersen michael.jespersen 3866 0665
  Projektkoordinator   Ann Raaberg  ann.raaberg 3866 0666
  Sekretær  
       
     

*E-mail: navn efterfulgt af @regionh.dk

Kontakt

Postadresse:

DBCG-sekretariatet
Rigshospitalet, afsnit 2501
Blegdamsvej 9
2100  København Ø

Fysisk adresse:

DBCG-sekretariatet
Strandboulevarden 49, 4. sal
c/o Kræftens Bekæmpelse
2100  København Ø

"Fortrolige oplysninger, som fx. CPR-numre, skal sendes til DBCG's sikre *E-mail adresser er dbcg.rigshospitalet efterfulgt af @regionh.dk"
 

(Siden er sidst opdateret d. 09-07-2019)